Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Fuck Me Silly Dude masturbatorius (kūno)


 • Fuck Me Silly Dude masturbatorius (kūno) Fuck Me Silly Dude masturbatorius (kūno) Fuck Me Silly Dude masturbatorius (kūno) Fuck Me Silly Dude masturbatorius (kūno)

  patinka

 • Prekės numeris 22465

  Žiedai ir įmautės peniui - Fuck Me Silly Dude masturbatorius (kūno)


  • Kaina : 439.00 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 2 savaitės. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

  Pipedream kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius ir visus saugumo reikalavimus atitinkančius seksui skirtus žaislus. Jų erotinės prekes yra 100% anti-alerginės, neturinčios ftalatų ir latekso. Saugios ir jautriausiai odai.

  Fuck Me Silly Dude masturbatorius pagamintas iš Fanta Flesh medžiagos, kuri yra ypatingai minkšta, lanksti, tampri tarsi tikra žmogaus oda. Taip pat savo sudėtyje neturi kenksmingų ir toksiškų medžiagų. Jeigu reikėtų ją įvertinti penkiaženklėje sistemoje ji tikrai gautų apvalų penketą.

  Tai masturbatorius, kuris patiks tiek moterims, tiek vyrams. Sukurtas su standžiu, tačiau nepaprastai mikštu ir tikrovišku peniu, siauru anusu ir raumeningu kūnu.

  PRIEŽIŪRA: plauti šiltu vandeniu ir muilu, nupurkšti anti-bakteriniu sekso žaislų valikliu, po to nušluostyti sausu rankšluostėliu. Kai masturbatorius visiškai išdžiūsta, pabarstykite priežiūros pūdra, kad medžiaga kuo ilgiau išliktų kokybiška.

  DĖMESIO: Nemerkite ir nenardinkite masturbatoriaus į vandenį. Ant jo kaklo srities yra skylė, kuri naudojama kaip anga masturbatoriaus viduje esančiai putplasčio medžiagai, ji skirta jo tūriui ir pilnatvei suteikti. Putplastis NĖRA atsparus vandeniui, dėl to neturėtų patekti sąlytis su bet kokios formos skysčiu.

  Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

  Medžiaga: TPR

  Masturbatoriaus išmatavimai: 

  Ilgis: 69 cm

  Plotis: 48 cm

  Penio išmatavimai:

  Ilgis: 20,3 cm

  Skersmuo: 4,45 cm

     Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Žiedai ir įmautės peniui
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*