Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Apie mus

Sveiki !

Dėkojame, kad Jūs aplankėte atsinaujinusioje elektroninėje parduotuvėje www.prezi.lt . Mes tikimės, kad mūsų parduotuvėje rasite ne tik aukščiausios kokybės prezervatyvus, bet ir meilės žaisliukus Jums ir Jūsų partneriui.

Mes esame pasiruošę teikti pirkėjams visą reikiamą informaciją ir padėti kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkančią prekę. Mūsų tikslas   suteikti daugiau gyvenimo skonio intymiajame gyvenime, o gal net gražinti užgęsusią ir išblėsusią aistrą tarp dviejų, senai kartu, gyvenančiu žmonių. Manau, jog  tiekiamos prekės, greitas ir kokybiškas aptarnavimas padės Jums susigražinti ramybę, aistrą ir meilę i namus. 

Pagarbiai, 
    Prezi parduotuvės administratorius
    Tomas Strelkauskas
Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*