Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Dovanų kuponai

 Kaip pasinaudoti Prezi.lt dovanų kuponu?

Dovanų kupone nurodytas SPECIALUS VIENKARTINIS KODAS (unikalus skaičių ir raidžių derinys), kuris suteikia atitinkamos vertės (25 Lt, 50 Lt, 75 Lt, 100 Lt, 150 Lt, 200 Lt .... Lt) kreditą apsipirkti Prezi.lt elektroninėje parduotuvėje. Dovanų kupone taip pat nurodytos visos instrukcijos, kaip juo pasinaudoti tam, kad Jums brangus žmogus galėtų lengvai ir patogiai jį panaudoti Prezi.lt. Jūsų patogumui, naudojimosi instrukciją taip pat pateikiame žemiau.

Kiek galioja Prezi.lt dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja net 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

Ką daryti, jeigu noriu kitokios vertės Prezi.lt dovanų kupono?

Jeigu pageidaujate kitokios vertės kupono arba norite mokėti pavedimu, susisiekti su Prezi.lt administratoriais telefonu 8 685 82 999 (darbo dienomis 9-18 val.) arba el. paštu info@prezi.lt

Prezi.lt dovanų kupono panaudojimo instrukcija:

1. Internetinėje parduotuvėje www.seksaveniu.lt išsirinkite Jums patinkančias prekes ir įsidėkite jas į virtualų prekių krepšelį.
2. Puslapio dešinėje esančiame PREKIŲ KREPŠELYJE atsiras Jūsų išsirinktos prekės.
3. Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite PIRKTI.
4. Jeigu esate NAUJAS PIRKĖJAS įveskite savo DUOMENIS.
5. Kruopščiai patikrinkite duomenis ir būtinai įveskite savo tikslų telefono numerį!
6. Suvedę ir patikrinę duomenis, spauskite TĘSTI.
7. Prieš tvirtinant užsakymą įveskite NUOLAIDOS KODĄ. Nuolaidos kodas yra DOVANŲ KUPONE išspaudintas skaičių ir raidžių rinkinys.
8. Jeigu Jūsų išsirinktų prekių bendra suma yra mažesnė ar lygi kupono vertei, spauskite TĘSTI. Štai ir viskas! Jūsų užsakymas bus priimtas ir apdorotas..
 9. Jeigu Jūsų išsirinktų prekių bendra suma viršija Dovanų kupono vertę, pasirinkite Jums patogų mokėjimo būdą skirtumui padengti – grynaisiais ar pavedimu. Jeigu mokėsite pavedimu, Jus nukreips į pasirinktą banko sistemą, kur įvykdysite pavedimą. Įvykdžius pavedimą, sistema automatiškai grąžins Jus į mūsų puslapį, kuriame išvysite užrašą AČIŪ.

Svarbi informacija:

Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.

Jei prekių kaina buvo mažesnė nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.

Kuponas galioja tik vienam apsipirkimui.

Pinigai už nepanaudotą dovanų kuponą (dalį ar visą jo vertę) nėra grąžinami.

Asmuo, neteisėtai panaudojęs, padaręs kopiją, kitaip atgaminęs ar suklastojęs dovanų kuponą, taip pat dalyvavęs jį panaudojant, kopijuojant, kitaip atgaminant, ar suklastojant atsako Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka ir jam gali būti taikoma baudžiamoji atsakomybė.
Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*