Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (mėlynos)


 • Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (mėlynos) Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (mėlynos) Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (mėlynos)

  patinka

 • Prekės numeris 23424

  Lubrikantai ir kosmetika - Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (mėlynos)


  • Kaina : 14.95 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės pagamintos iš anti-alerginio medicininio silikono. Tai puiki medžiaga moterims, kurios turi jaurią odą linkusią į bėrimus ar alergijas. Šis silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus, švelnus liečiantis su oda. Taip pat jis greitai prisitaiko prie kūno temperatūros nesukeldamas diskomforto. Lengvai valomas ir prižiūrimas.

  Menstruacinės taurelės puiki išeitis veiklioms ir aktyvioms moterims, kurios net ir menstruacijų metu nenori sustoti mėgautis pilnavertišku gyvenimu. Jų pagalba galėsite eiti sportuoti, plaukioti ir veikti viską ką ir įprastomis ne ciklo dienomis. Jos nepastebimos ir dėvint visiškai nejuntamos. Prisitaiko prie kūno judesių ir viską sulaiko saugiai viduje be jokių nemalonių atsitikimų.

  Naudojimas:

  • Lengvai sulenkite taurelę perpus ir įterpkite vaginoje. Norint išimti pasinaudokite apačioje esančia kilpele. Lengvesniam įterpimui naudokite vandens pagrindo lubrikantą. 

  Taurelės yra daugkartinio naudojimo, todėl tinkamai prižiūrimos tarnaus jums metų metus. Po kiekvieno naudojimo jas paprasčiausiai panardinkite į verdantį vandenį, kad išvalytumėte, dezinfekuokite anti-bakteriniu sekso žaislų valikliu, nuvalykite ir padėkite į laikymui skirtą vietą.

  Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

  Sudėtis:  medicininis silikonas

  Rinkinyje yra 2 vienetai: 15 ir 20 ml

  spalva: mėlyna  Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Lubrikantai ir kosmetika
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*