Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Tenga Flip Zero masturbatorius (juodas)


 • Tenga Flip Zero masturbatorius (juodas) Tenga Flip Zero masturbatorius (juodas) Tenga Flip Zero masturbatorius (juodas) Tenga Flip Zero masturbatorius (juodas)

  patinka

 • Prekės numeris 22248

  Masturbatoriai - Tenga Flip Zero masturbatorius (juodas)


  • Kaina : 199.95 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  Tenga yra visame pasaulyje pripažintas prekinis ženklas, kuris gamina kokybiškus ir maksimalų malonumą užtikrinančius masturbatorius viso pasaulio vyrams. Šis ženklas garsėja diskretiškais dėklais, kurie puikiai pasitarnauja kelionių metu ir laikymo atžvilgiu. Taip pat viduje esančiais masturbatoriais, kurie lengvai valomi, prižiūrimi ir kuriami pagal naujausias technologijas, kurios leidžia dar labiau atkartoti realius pojūčius.

  Tenga Flip Zero masturbatorius skiriasi nuo Tenga Flip 0 Zero dėl savo dėkle įmontuotos vibracijos, kuri suaktyvins pojūčius ir taip masturbaciją pakels į kitą lygį. Dėklas įkraunamas USB jungtimi, todėl visada žinosite, kad mėgaujantis pojūčiais jums staiga nereikės keisti baterijų naujomis. Poreikiui esant galite įjungti ir išjungti vibraciją, todėl kaip naudositės masturbatoriumi priklauso tik nuo jūsų pačio.

  Masturbatorius pagamintas iš daug stipresnio medžiagų mišinio, kuris peniui sukuria dar didesnį vakuumo ir apgaubimo efektą, kad naudojimosi metu pojūčiai taptų intensyvesni. Tenga Flip Zero masturbatorius sukurtas taip, kad valymas nesukeltų sunkumų. Flip-Open technologija leidžia atidaryti masturbatorių ir lengvai jį išėmus išplauti. Pati pakuotė sandari, todėl pateptas lubrikantas neišbėgs per kraštus. Viduje esantis nelygus paviršius leis peniui pasinerti į kelionę orgazmo link.

  *Taip pat rinkinyje rasite 2 lubrikanto mėginius, kurie padės patirti dar malonesnius pojūčius. Pagamintas Japonijoje.

  Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

  Medžiaga: (korpusas ir dangtelis) PC, ABS / (mova) termoplastinis elastomeras / (fiksuojantis laikiklis) silikonas

  Įterpimo gylis: 18 cm

  Įterpimo plotis: 7 cm

  Vibracija: 5 režimai

  Įkraunamas USB jungtimi  Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Masturbatoriai
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*