Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Penio pompa prailgintojas Androbath


 • Penio pompa prailgintojas Androbath Penio pompa prailgintojas Androbath

  patinka

 • Prekės numeris 86

  Penio pompos - Penio pompa prailgintojas Androbath


  • Kaina : 196.65 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  Ši vakuuminė vandens pompa, ko gero – saugiausias ir natūraliausias būdas padidinti vyrišką pasididžiavimą.  Naudojant „Androbath“ kasdien po 15 - 20 minučių,  penis bus ne tik didesnis, bet ir stipresnis, o erekcija – stabilesnė ir ilgesnė.
   

  Saugus naudojimas: po „Androbath“ naudojimo ant vyriško penio neliks juodų taškelių, mėlynių ar kraujosrūvų. Vandens pompa ties pagrindu švelniai ir atsargiai apglėbia penį, su kūnu liečiasi didesnis pompos plotas, padengtas specialia gumine medžiaga. Todėl spaudimas į kolbos pagrindą pasiskirsto po didesnį plotą, netraumuoja odos ir suteikia galimybę ilginti pompos naudojimo seansus. Maža to, specialios liniuotės, esančios ant kolbos, dėka, jūs visada galėsite kontroliuoti,  kiek didėja jūsų penis.
   

  Jūs daugiau nepatirsite jokio diskomforto: nebereikės laukti, kol kolba pasieks malonią kūno temperatūrą, nebereikės jos šildyti rankose. „Androbath“ galima naudoti šiltame arba karštame vandenyje. Todėl jums nereikės specialių kremų ar lubrikantų.

  Androbath “ naudojimas labai patogus ir paprastas. Nereikia nuolat pumpuoti ir kelti triukšmą. Tuo tarpu hidraulinė pompos jėga tolygiai ir stabiliai didina ir plečią jūsų penį – jokia įprasta vakuumo pompa tokio rezultato jums nesuteiks. Be to, jūs galite naudoti vandens pompą prieš pat lytinį aktą ir partnerė net nesužinos, kad jūs turite mažą paslaptį.

   

   

  Androbath“ naudojimas duše: 
  1.  Pripildykite pompą vandeniu, po to vertikaliai nuleiskite ją taip, kad vanduo neišsipiltų. Užsidėkite pompą ant penio. Iš apačios į viršų. Tada greitai apverskite pompą ir prispauskite jos pagrindą prie savo kūno. Siekiant išvengti kapšelio įsiurbimo į vidų, reikia jo odą šiek tiek patempti į apačią, kol pasijusite komfortiškai. Tada paspauskite pompą: gofras susispaudžia, o vandens perteklius pasišalina per viršutinį vožtuvą.

  2. Paleiskite pompą – gofras išsities, automatiškai kolbos viduje sukeldamas vakuumą. Penis išsities ir jį pripildys kraujas. Kai tik spaudimas pompos viduje ir penyje išsilygins, galima dar kelis kartus spustelti pompą. Ant kolbos esančios matavimo liniuotės stebėkite, kaip didėja penis ir kontroliuokite vakuumo jėgą. Po 15 – 20 minučių trukmės procedūros paspauskite ant vožtuvo viršuje, kad išbėgtų vanduo. Procedūra baigta.
   

  Androbath“ naudojimas vonioje:
  Analogiški veiksmai, kaip ir duše. Atsigulkite į vonią, panardinkite pompą į vandenį, pripildykite ją, po to įveskite į vidų penį ir paspauskite pompą. Penis ima tvirtėti ir didėti.
   

  Jeigu pajusite diskomfortą, dar kelis kartus paspauskite pompą, kad pasišalintų per vožtuvą vandens perteklius. Po to palaukite apie 3 minutes, paspauskite vožtuvą, nupilkite vandenį, pamasažuokite penį, atstatydami kraujotaką. Kartoti 3 – 5 kartus.
   

  Kolbos su siurbliuku ilgis – 37 cm, be siurbliuko – 29 cm, kolbos skersmuo – 5 cm. 

     Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Penio pompos
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*