Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Pretty Love Elvira vaginaliniai kamuoliukai (rožinė)


 • Pretty Love Elvira vaginaliniai kamuoliukai (rožinė) Pretty Love Elvira vaginaliniai kamuoliukai (rožinė) Pretty Love Elvira vaginaliniai kamuoliukai (rožinė) Pretty Love Elvira vaginaliniai kamuoliukai (rožinė)

  patinka

 • Prekės numeris 23212

  Varpos imitatoriai - Pretty Love Elvira vaginaliniai kamuoliukai (rožinė)


  • Kaina : 64.45 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  Pretty Love yra šiuolaikiškas, inovatyvus prekės ženklas, kuris gamina moterų visame pasaulyje mėgiamus vibratorius, vaginalinius kamuoliukus ir dar daugybę kitų prekių. Prekės kokybiškos, tvirtos ir pagamintos tik iš sertifikuotų medžiagų. Dizainai sukuri taip, kad padovanotų kuo daugiau malonumo jų prekėmis besinaudojantiems pirkėjams. 

  Vaginaliniai kamuoliukai Elvira pagaminti iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono. Silikonas neturi kvapo, skonio ir yra saugus net jautrios odos avininkams. Taip pat jis greitai prisitaiko prie kūno temperatūros nesukeldamas diskomforto. Yra švelnus ir glotnus liečiantis su oda. 

  Pagrindinė vaginalinių kamuoliukų užduotis yra vidaus dugno raumenų stiprinimas, kuris dažnai suprastėja po gimdymo ar vyresniame amžiuje. Jų pagalba išvengsite nemalonių pasekmių vyresniame amžiuje ir galėsite mėgautis stipresniais potyriais intymių žaidimų metu. 

  Kamuoliukai išmanūs ir valdomi per programėlę jūsų mobiliajame telefone, kuri padidins naudojimosi galimybes ir atvers dar didesnį vibracijos režimų pasirinkimą. Programėlę lengvai parsisiųsite ir valdysite per bluetooth. 

  Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

  Medžiaga: Silikonas, ABS

  Ilgis: 14 cm

  Plotis: 3.2 cm

  Variklis: 2 galingi kiekvienoje dalyje

  Funkcijos: 12 režimų

  Įkrovimas: USB jungtimi

  Spalva: rožinė  Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Varpos imitatoriai
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*