Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Pipedream Compressor masturbatorius


 • Pipedream Compressor masturbatorius Pipedream Compressor masturbatorius Pipedream Compressor masturbatorius Pipedream Compressor masturbatorius

  patinka

 • Prekės numeris 23241

  Žiedai ir įmautės peniui - Pipedream Compressor masturbatorius


  • Kaina : 139.95 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  Pipedream kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius ir visus saugumo reikalavimus atitinkančius seksui skirtus žaislus. Jų erotinės prekes yra 100% anti-alerginės, neturinčios ftalatų ir latekso. Saugūs ir jautriausiai odai.

  Masturbatorius pagamintas iš Fanta Flesh medžiagos, kuri yra ypatingai minkšta, lanksti, tampri tarsi tikra žmogaus oda. Taip pat savo sudėtyje neturi kenksmingų ir toksiškų medžiagų. Jeigu reikėtų ją įvertinti penkiaženklėje sistemoje ji tikrai gautų apvalų penketą. 

  Imituojantis makštį masturbatorius puoštas prisirpusiomis lytinėmis lūpytėmis, kurios laukia jų ištroškusio šeimininko. Šio masturbatoriaus išskirtinis bruožas Air Bag technologija, kuri leidžia valdyti oro spaudimą ir atleidimą, panašiai kaip naudojantis vakuumine penio pompa. Taip pat be šios funkcijos dar yra 10 skirtingų vibracijos režimų, kuriuos patogu valdyti mygtukais esančiu ant dėklo. Masturbatoriuje esantis prilimpantis pagrindas leis jį pritvirtinti prie norimo paviršiaus ir pasukti į patogią jums padėtį.

  Rinkinyje taip pat rasite:

  • Lubrikanto, anti-bakterinio valiklio ir priežiūros pudros mėginukus.
  • Peniui skirtus 3 žiedus, kurie yra skirtingo dydžio, todėl puikiai juos galėsite kombinuoti visus kartu arba kiekvieną atskirai. Penio žiedas sutvirtina erekciją ir prailgina lytinio akto trukmę, todėl masturbatoriaus malonumais galėsite mėgautis dar ilgiau.

  Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

  Medžiaga: TPE / ABS

  Bendras ilgis: 23 cm

  Skersmuo: 9 cm

  Vibracija: 10 lygių

  Įkraunamos baterijos (pridedamos)  Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Žiedai ir įmautės peniui
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*