Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė)


 • SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė) SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė) SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė) SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė)

  patinka

 • Prekės numeris 23201

  Varpos imitatoriai - SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė)


  • Kaina : 64.99 €

   Kiekis :

  • Greitas pirkimas

   Į krepšelį

  SVAKOM kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius gaminius, kurių dizainas dažnai prilygsta meno kūriniams, o medžiagos saugios ir nekenksmingos. Tinkamos jautrios odos savininkams ir žmonėms, kurie linkę į bėrimus ir alergijas. Gaminiams naudoja tik aukščiausios kokybės variklius, tiekiamus iš geriausių gamintojų. Taip jie žino, kad jų varikliai yra galingi, tylūs ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Skleidžiamas garsas vos girdimas 1 metro atstumu.

  Elva vibro kulka pagaminta iš saugaus medicininio silikono, kuris yra glotnus, neturi kvapo, skonio, besiūlis ir anti-alerginis. Silikonas puikiai geba prisitaikyti prie kūno temperatūros.

  Vibro kulka valdoma nuotolinio pultelio pagalba, todėl jūsų galimybės dar labiau išauga. Galite perleisti valdymą jūsų antrai pusei ir mėgautis malonumu, kurį jis jums padovanos. Pametus pultą valdymas galimas ir ant pačios kulkos. 

  Įjungiama ir išjungiama vieno mygtuko žymimo "S" raide pagalba, kurį rasite ant vibro kulkos. Kiti režimai reguliuojami bevieliu pulteliu. Jame rasite 3 mygtukus, kurie perjungs norimas funkcijas ir intensyvumus. Jų yra net 5 režimai, 5 intensyvumai. Nuo preliudijos, seksualios erzinimo, stipraus pulsavimo iki daugybės kulminacijų - tai dangiška sekso patirtis, kurios nenorite praleisti.

  „Elva“ turi intelektualųjį režimą „SVAKOM“, kuris imituoja vibracijos dažnį visame sekso procese nuo pat pradžių iki orgazmo.

  Įkraunama USB laidu ir yra visiškai atspari vandeniui. Žaidimus galėsite perkelti ir į kiek drėgnesnes aplinkas negu lova.

  Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

  Medžiaga: saugus kūnui silikonas

  Dydis: 8 cm

  Plotis: 3,4 

  Krovimo laikas – 1.5 val

  Veikimo laikas – 2.5 val

  Svoris: 93g

  Baterijos talpa: 200 mAh

  Baterijos tipas: polimerinė ličio baterija

  Intensyvumas: 5 režimai, 5 intensyvumai  Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

  Varpos imitatoriai
Kodėl žmonės perka pas mus?


✓ Mes užsakome prekes tik pas patikimus tiekėjus
✓ Kruopščiai tikriname prekių kokybę
✓ Bet kurią prekę galite grąžinti be jokio paaiškinimo (prekė turi būti nedevėta)
✓ Grąžinsime Jūsų pinigus tą pačią dieną kai tik gausime Jums netikusią prekę
✓ Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra
✓ Užsakymai nuo 50€ pristatomi Lietuvoje nemokamai
✓ Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą
✓ Pristatome į kitas Europos šalis, pristatymo kaina 15€Jei registruojatės pirmą kartą

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: prieš pasirenkant prekę arba po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam. Jei dar nesate užsiregistravęs ir pageidaujate tai padaryti, spauskite "tęsti".
Prisijungimas


*


*
Priminti slaptažodį
Jeigu Jūs pamiršote savo slaptažodį, įrašykite savo el. pašto adresą į el.pašto įvedimo laukelį ir paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Ir mes išsiūsime Jums žinutę el. paštu su nauju slaptažodžiu.

Registracija
*

*

*